Tarieven & Prijswijzigingen

Deze informatiepagina is voor het laatst geactualiseerd op: 20-05-2026

1. Algemene inflatie- en prijscorrectie

Na zorgvuldige evaluatie van marktgegevens, inflatiecorrectie van onze leveranciers, gegevens van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) en de Dienstenprijsindex (DPI), hebben we besloten om per 1 januari 2027 een inflatiecorrectie door te voeren van (percentage, volgt binnenkort) op onze producten en diensten. Deze aanpassing is noodzakelijk om de kwaliteit van onze diensten te waarborgen en te kunnen blijven investeren in innovatie en verbetering. We vragen hiervoor uw begrip.
Deze correctie van (percentage, volgt binnenkort) is van toepassing op de volgende diensten:

  • Webhosting & Domeinregistraties
  • Secure File Storage & Sync
  • Update Service

Let op: deze algemene inflatiecorrectie staat los van de licenties van Microsoft 365. Hiervoor geldt een apart, wereldwijd prijsbeleid dat u hieronder vindt.

2. Prijsaanpassing Microsoft

Microsoft kan tweemaal per jaar haar lokale tarieven aan de hand van de actuele wisselkoersen op de valutamarkt corrigeren. De wereldwijde tariefwijziging wordt per 1 juli 2026 doorgevoerd.

Onze complete licentieprijs
Als u via ons een Microsoft 365-licentie afneemt, kiest u voor gemak. Onze totale eindprijs is opgebouwd uit het basistarief van Microsoft en een vast component voor onze professionele ondersteuning, updates en beheer door Bredero-IT. Wanneer Microsoft een prijswijziging doorvoert, berekenen wij dit exacte percentage één-op-één door op onze oorspronkelijke, complete licentieprijs. Hierdoor hoeven wij voor onze eigen support op deze licenties geen aparte inflatiecorrectie toe te passen.

Per 1 juli worden de tarieven voor de volgende Microsoft 365-licenties aangepast:

Microsoft 365 LicentieOud tariefStijging/DalingNieuw tarief (excl. BTW)
Microsoft 365 Exchange Online (Plan 1)€ n.n.b. n.n.b. % € n.n.b. p.m.
Microsoft 365 Business Basic€ 9,48 p.m. + 9.27%
(+ € 0,88 p.m.)
€ 10,36 p.m.
Microsoft 365 Apps for Business€ 15,58 p.m. + 13.48%
(+ € 2,10 p.m.)
€ 17,68 p.m.
Microsoft 365 Business Standard€ 18,25 p.m. + 5.55%
(+ € 1,01 p.m.)
€ 19,26 p.m.

Goed om te weten: de consumentenabonnementen (zoals Microsoft 365 Personal & Family) wijzigen niet.

Omdat onze algemene inflatiecorrectie jaarlijks terugkomt en de tarieven van Microsoft tweemaal per jaar kunnen wijzigen, adviseren wij u om deze pagina periodiek te bezoeken. Zo bent u altijd direct op de hoogte van de meest actuele status.

Tip: voeg de pagina toe aan uw favorieten: www.bredero.it/tarieven